Home Të Fundit KUSH NA QENKA KJO? I shtrirë në prehrin e një gruaje, Bes...

KUSH NA QENKA KJO? I shtrirë në prehrin e një gruaje, Bes Kallaku bënë dedikimin e ëmbël KREJT PAPRITUR!

23

Aktori dhe këngëtari Besart Kallaku është një nga emrat të lakuar në shoëbizzin shqiptar.

 

KUSH NA QENKA KJO? I shtrirë në prehrin e një gruaje, Bes Kallaku bënë dedikimin e ëmbël KREJT PAPRITUR!
Aktori është një nga personazhet më aktiv në rrjetet sociale sidomos pas zhurmës së divorcit të bujshëm.

Kallaku përherë ka ditur të tërheqë vëmëndjen e zemrat e publikut me dedikimet e ëmbla.

Përmes një “Insta-story” Besi ka postuar një foto ku shihet se është mbështetur në prehrin e së ëmës.

Fotografin aktori e ka shoqëruar me mbishkrimin

“Ska vend ma të ngjashëm me Parajsën veçse n’krahët e nënës”, shkruan aktori.

KUSH NA QENKA KJO? I shtrirë në prehrin e një gruaje, Bes Kallaku bënë dedikimin e ëmbël KREJT PAPRITUR!