Home ShowBizzi “Kush të ka frikë?”/ Përqafime dhe ‘grushte’, çfarë po ndodh mes Eglës...

“Kush të ka frikë?”/ Përqafime dhe ‘grushte’, çfarë po ndodh mes Eglës dhe Meritonit në izolim? DEL VIDEO

272

Pasi “Vëllai i madh”, vendosi që të izolonte pas përjashtimit nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, duket se marrëdhënia e Eglës dhe Meritonit është përmirësuar ndjeshëm.

te fundit, big brother vip albania, bbv, egla ceno, meriton mjekiqi, ilnisa, izolim

Teksa Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur.

 

Gjithashtu më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores.

Ndërsa marrëdhënia mes Ilnisës dhe Eglës, vijon të jetë e tensionuar,

ku nuk mungojnë as ofendimet dhe thumbimet ndaj njëra-tjetrës.