Home tvshow “Kush të ka frikë?”/ Përqafime pastaj ‘grushte’, çfarë ndodhi mes Eglës dhe...

“Kush të ka frikë?”/ Përqafime pastaj ‘grushte’, çfarë ndodhi mes Eglës dhe Meritonit në izolim? (DEL Video)

517

Pasi “Vëllai i madh”, vendosi që të izolonte pas përjashtimit

“Kush të ka frikë?”/ Përqafime pastaj ‘grushte’, çfarë ndodhi mes Eglës dhe Meritonit në izolim? (DEL Video)

 

nga shtëpia e ‘Big Brother VIP’, duket se marrëdhënia e Eglës dhe Meritonit është përmirësuar ndjeshëm.

Teksa Egla është zgjuar nga gjumi, Meritoni i ka shkuar në shtrat dhe e ka përqafuar, ku e ka pyetur sesi ka fjetur.

 

 

Gjithashtu më vonë, moderatori i ka dhënë edhe disa leksione boksi aktores.

Ndërsa marrëdhënia mes Ilnisës dhe Eglës, vijon të jetë e tensionuar, ku nuk mungojnë as ofendimet dhe thumbimet ndaj njëra-tjetrës.