Home tvshow Ky banor vjen sot nga ‘Grande Fratello’ për Heidin!

Ky banor vjen sot nga ‘Grande Fratello’ për Heidin!

507

Mbrëmja e sotme premton surpriza të shumta në ‘Big Brother VIP Albania’.

Ky banor vjen sot nga ‘Grande Fratello’ për Heidin!

Sipas faqes zyrtare të reality show, Heidi Baci, do të suprizohet sot nga Beatrice Luzzi, aktorja e famshme italiane që kapi finalen e ‘Grande Fratello’.

Jo vetëm kaq, por këtë natë, banorët do të mësojnë datën e finales së madhe. Po ashtu, sonte do diskutohet loja e Jetmirit, përplasjet mes Egla Cenos dhe Liamit. Po ashtu, gjatë Prime-it, do të publikohet edhe kënga që banorët kanë krijuar brenda shtëpisë.

Kujtojmë se sonte në televotim ‘kokë më kokë’ janë Lidi dhe Liami, e njëri prej tyre do lërë shtëpinë.