Home Të Fundit Lajmi fundit/ Aksident tragjik në Fier, ndërron jetë shoferi

Lajmi fundit/ Aksident tragjik në Fier, ndërron jetë shoferi

379

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Fier.

 

Lajmi fundit/ Aksident tragjik në Fier, ndërron jetë shoferi

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:30, në fshatin Bidaj, Kolonjë.

 

Shtetasi G. B., rreth 58 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Nissan”,

 

ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti ka dalë nga rruga.

 

Si pasojë, ka humbur jetën shtetasi G. B..

 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave dhe shkakut të aksidentit./albeu.com