Home Të Fundit LAJMI FUNDIT! Ngjarje e rëndë në Lezhë, gjendet e vd*kur një grua

LAJMI FUNDIT! Ngjarje e rëndë në Lezhë, gjendet e vd*kur një grua

140

Një grua është gjetur e vdekur pranë një konvikti në Lezhë.

 

LAJMI FUNDIT! Ngjarje e rëndë në Lezhë, gjendet e vd*kur një grua

Sinjalizimi është dhënë nga banorët e zonës dhe shërbimi zjarrfikës bashkë me policinë

 

kanë ndërdyrë në banesë dhe kanë hapur derën.

 

Ende nuk dihen shkaqet e vdekjes, ndërsa strupi i pajetë po dërgohet në morgun e spitalit rajonal të Lezhës.