Home tvshow Larg Meritonit e duke shijuar pushimet, Ilnisa Agolli i kerkojn emrin e...

Larg Meritonit e duke shijuar pushimet, Ilnisa Agolli i kerkojn emrin e instagramit LIVE ja si reagon ajo… (Video)

54

Ish banorja e Big Brother Vip në edicionin e tij të tretë Ilnisa Agolli mesa duket po shijon lirinë duke pushuar jashtë Shqipërisë.

 

Larg Meritonit e duke shijuar pushimet, Ilnisa Agolli i kerkojn emrin e instagramit LIVE ja si reagon ajo... (Video)

 

Gazetarja teksa po ecën në rrugët e qyteteve italiane ndalohet nga dy të rinj të cilët e pyesin se a je e famshme?

Ilnisa nuk ka nguruar dhe menjëherë i është përgjigjur djemve kureshtarë.

Djali: A je e famshme në Instagram?

Ilnisa: Tani po sepse i kam 30 mijë ndjekës real

Djali: Do të na bësh reklamë?

Ilnisa: Patjetër, si e ke instagramin ti?

Për më tepër ndiqni videon