Home ShowBizzi Ledion Liço feston ditëlindjen, Sara Hoxha i bën dedikimin e veçantë

Ledion Liço feston ditëlindjen, Sara Hoxha i bën dedikimin e veçantë

23

Ledion Liçon feston sot ditën speciale, atë të ditëlindjes.

Ledjon Lico, Sara Hoxha
Urimin e parë publik, moderatori i sezonit të tretë të “Big Brother Vip Albania 3” e mori nga bashkëshortja e tij,

Sara Hoxha. Teksa e uron për ditëlindje, Sara thekson se familja që ka krijuar me të, është krenaria e saj më e madhe.

“Gëzuar ditelindjen Ledion Lico. Jeta qe kemi ndertuar bashke eshte krenaria ime me e madhe”-

shkruan Sara përkrah fotos së tortës së ditëlindjes dhe asaj të dasmës, ku shfaqet duke u puthur me Ledionin.