Home Të Fundit Ledion Lico ‘LE NE HIJE’ Arbana Osmanin! ‘Qershia mbi tortë…Je më i...

Ledion Lico ‘LE NE HIJE’ Arbana Osmanin! ‘Qershia mbi tortë…Je më i miri…’ Rrjeti ndizet me KOMENTE SUPERIORE ndaj Ledionit

186

Ndërsa të shtunë mbrëma do të transmetohet drejtpërdrejtë finalja e madhe e “Big Brother Vip”,

 

Ledion Lico 'LE NE HIJE' Arbana Osmanin! 'Qershia mbi tortë...Je më i miri...' Rrjeti ndizet me KOMENTE SUPERIORE ndaj Ledionit

natë e cila premton shumë surpriza dhe emocione, Ledion Liço ka gjetur rastin të përshkruajë me disa fjalë eksperiencën dhe rrugëtimin e tij gjatë këtyre muajve si prezantues i këtij formati.

 

Në një postim në Instagram ai ka publikuar një video përmbledhëse me momentet më gazmore dhe epike të

 

tij gjatë prezantimit live të spektaklit. Ai ndër të tjera ka gjetur rastin të falënderojë edhe ndjekësit apo mbështetësit për kritikat, urimet dhe meme-t për të cilat ai është bërë virale kudo në rrjete sociale, kryesisht në Tik Tok.

 

“Ka qenë një nga rrugëtimet më të bukura që kam përjetuar dhe për këtë i jam mirënjohës të gjithë atyre njerzve të mrekullueshëm që e bëjnë këtë program kaq të dashur. Ju falenderoj të gjithëve ju,

shikuesve dhe tifozëve të këtij super-programi për sugjerimet, kritikat, urimet, mbështetjen dhe memet, i dua të gjitha, dhe ju dua ju, të gjithëve. Faleminderit @sarahoxhaaa për ndihmën dhe udhëheqjen e shkëlqyer.

Faleminderit @lorihoxha për besimin dhe mbështetjen e pakursyer në momentet më vendimtare!
Faleminderit, shihemi të Shtunën, në Finale”, shkruan Ledion Liço.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)

 

Pas ketij falenderimi dhe dedikimi nga Ledioni, vemendje moren komentet e shumta te ndjekesve ne rrjetet sociale ku e cilesonin Ledionin si ‘Zbulim te ketij Big Brotheri.’

Sic duket, tashme publiku e harroi Arbana Osmanin dhe i preferueri i tij u kthye Ledjoni.

Mbetet per tu pare nese sezonin e ardhshme do ta prezantoi Ledioni, apo do heq dore nga ky rrugetim.

 

Ledion Lico 'LE NE HIJE' Arbana Osmanin! 'Qershia mbi tortë...Je më i miri...' Rrjeti ndizet me KOMENTE SUPERIORE ndaj Ledionit

Ledion Lico 'LE NE HIJE' Arbana Osmanin! 'Qershia mbi tortë...Je më i miri...' Rrjeti ndizet me KOMENTE SUPERIORE ndaj Ledionit

Ledion Lico 'LE NE HIJE' Arbana Osmanin! 'Qershia mbi tortë...Je më i miri...' Rrjeti ndizet me KOMENTE SUPERIORE ndaj Ledionit