Home ShowBizzi Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Nuk do ta besoni se ke zgjedh...

Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Nuk do ta besoni se ke zgjedh Arber Hajdari…

15

Ledion Liçon apo Arbana Osmanin? Kjo ishte pyetja që iu bë mbrëmjen e sotme në emisionin “Cherry on Top”, opinionistit Arbër Hajdarit.

Arber Hajdari, Ledjon Lico, Arbana Osmani

Mirëpo ai nuk hezitoi të përgjigjej. Arbri tha se me Arbanën ia ka kaluar shumë mirë, por me Ledionin është diçka më e madhe që i lidh, Kolonja.

“Kam kaluar goxha mirë dhe me Arbanën, por me Ledionin kemi dhe një kanal që na çon në origjinë në të njëjtin vend, mamaja ime është nga Kolonja dhe Ledioni.

Mendoj se me Ledjonin kam gjetur disa të përbashkëta, komunikimin arritëm ta kemi me sy”