Home Të Fundit Ledioni bënë ‘gafën’ e madhe, shikoni si e ‘tall’ Salsano Rrapo në...

Ledioni bënë ‘gafën’ e madhe, shikoni si e ‘tall’ Salsano Rrapo në rrjetet sociale! (FOTO)

834

Përveç formatit që është shumë i ndjekur duket se një super performancë këtë edicion po bën dhe moderatori Ledion Liço.

 

Ledioni bënë 'gafën' e madhe, shikoni si e 'tall' Salsano Rrapo në rrjetet sociale! (FOTO)

Shumë momente të Ledionit janë bër virale në rrjet ku dhe jo pak herë kanë gafat të cilat janë kaluar me sportivitet.

 

Një ndër to është edhe shprehja që Ledioni përdori dje “Vetull gajtan”.

E cila nuk ka kaluar pa u vënë re nga moderatori tjetër Salsano Rrapi i cili me një story e ka korrigjuar në mënyrë komike.

 

“Une e di ge i thone “VETULL GAJTAN” Ç’ështe kjo, “vetull GAJTAZ” ?!!” – duke ju referuar gafës së Ledionit.

Ledioni bënë 'gafën' e madhe, shikoni si e 'tall' Salsano Rrapo në rrjetet sociale! (FOTO)