Home Të Fundit Ledioni e pyet për ‘MESAZHET’ me Romeon, Erjola Doci ZBULON të vërtetën...

Ledioni e pyet për ‘MESAZHET’ me Romeon, Erjola Doci ZBULON të vërtetën në mes të Prime-it

140

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP3’, Erjola Doçi e cila u skualifikua nga gara vetëm pak ditë më parë,

 

Ledioni e pyet për 'MESAZHET' me Romeon, Erjola Doci ZBULON të vërtetën në mes të Prime-it
është pyetur mbrëmjen e kaluar nga moderatori Ledjon Liço sesi qëndron e vërteta e mesazheve.

Erjola tha se nuk ka pasur kurrë mesazhe nga Romeo, ndërsa u shpreh se fituesi i këtij edicioni sipas saj është Juli.

Erjola: I bëra bllok por nuk e ofendova dhe nuk nxora asgjë të besuar të tij te unë. Mesazhe jo nuk kishte. Nuk ka pasur kurrë mesazhe.

Ledjoni: Se mos e thua në ndonjë emision tjetër

Erjola: Jo jo, po nuk ia the Ledjonit të palarat

Ledjoni: Ti do që të fitojë Juli?

Erjola: Julin dua që të fitojë, por hatër mbetje kam. Jam mes dy personave…