Home ShowBizzi Ledioni me një mesazh emocionues pak para finales së ‘Big Brother’: Ka...

Ledioni me një mesazh emocionues pak para finales së ‘Big Brother’: Ka qenë një nga rrugëtimet më…

160

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania 3’ e për këtë moderatori Ledion Liço ka shkruar disa fjalë emocionuese.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ledjon Lico,

Para së gjithash Ledioni nuk harroj të falënderoj bashkëshorten e tij për mbështetjen e pa kursyer, shkruan “Kosovarja”.

“Ka qenë një nga rrugëtimet më të bukura që kam përjetuar dhe për këtë i jam mirënjohës të gjithë atyre njerëzve të mrekullueshëm që e bëjnë këtë program kaq të dashur.

Ju falënderoj të gjithëve ju, shikuesve dhe tifozëve të këtij super-programi për sugjerimet, kritikat, urimet, mbështetjen dhe memet, i dua të gjitha, dhe ju dua ju, të gjithëve.

Faleminderit Sara Hoxha për ndihmën dhe udhëheqjen e shkëlqyer. Faleminderit Lori Hoxha për besimin dhe mbështetjen e pakursyer në momentet më vendimtare!
Faleminderit, shihemi të Shtunën, në Finale” shprehet moderatori.

Gjithashtu Liço ka njoftuar se për finalen e madhe po punohet fuqishëm që banoret të kenë surpriza të veçanta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledion Liço (@mr.ledionlico)