Home Të Fundit ‘Ledionin e kam mik, por për moderim ai nu…’ Arbana Osmani flet...

‘Ledionin e kam mik, por për moderim ai nu…’ Arbana Osmani flet pa dorashka, tregon se si u duk sezoni i BBV3 me në krye Ledion Licon

14

Në një intervistë të fundit për “Prive”, Arbana Osmani ka folur për sezonin e tretë të “Big Brother VIP Albania”.

 

'Ledionin e kam mik, por për moderim ai nu...' Arbana Osmani flet pa dorashka, tregon se si u duk sezoni i BBV3 me në krye Ledion Licon

Mes të tjerash, Arbana i tha dy fjalë edhe për modermin nga Ledion Liço.

“Ledionin e kam mik. Kam shumë lëvdata për të.

E kam njohje shumë të vjetër edhe kemi kujtime shumë të bukura bashkë.

Është një profesionist që unë e vlerësoj dhe nuk kam kritika. Nuk ka nevojë ta shoh shumë “BB”.

Ndjek pak dhe e kuptoj. Kam parë që ka patur sukses dhe më bëhet shumë qejfi“, u shpreh moderatorja.