Home Të Fundit Ledjona Xheladinaj NE NJE LIDHJE DASHURIE? Ish banorja i thotë të gjitha...

Ledjona Xheladinaj NE NJE LIDHJE DASHURIE? Ish banorja i thotë të gjitha ‘Jam shumë e lumtur, e tregon dhe…’

17

Gazetarja Ledjona Xheladinaj e ftuar në një emision televiziv, foli për jetën e saj personale si rrallë herë.

 

Ledjona Xheladinaj NE NJE LIDHJE DASHURIE? Ish banorja i thotë të gjitha 'Jam shumë e lumtur, e tregon dhe...'
Ish banorja e BBV3 konfirmoi se është në një lidhje të re dashurie dhe se është e lumtur për këtë marrëdhënie të cilën e quajti “të bukur”.

A është e vërtetë që je në një lidhje dashurie pas daljes nga Big Brother?

Ledjona: Unë di që jam shumë e lumtur dhe e tregon veshja dhe buzëqeshja ime..

Do të thotë që po?

Ledjona: E lumtur po

Je e dashuruar?

Ledjona: Kush ta ka thënë këtë, e dije?

Juli (qeshin)

Ledjona: Të ka gënjyer…

Je në një romancë?

Ledjona: Jam në fillimet e një romance, është e bukur…

Gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë më të famshme, ajo u cilësua si një konkurrente e fortë,

ndërsa historia e saj me babanë e vajzës mori shumë vëmendje, me akuza nga ana e tij që nuk e lejonte të takonte vajzën.