Home ShowBizzi Ledri Vula dhe Sara Hoxha sërish bashkë? Veprimi që i beri te...

Ledri Vula dhe Sara Hoxha sërish bashkë? Veprimi që i beri te gjithe te dyshojne…

157

Instagrami tanimë është bërë tregues ndarjeje dhe ribashkimi po ashtu.

Ledri Vula, Sara hoxha, Ndarja

Së fundmi është vënë re një lëvizje në llogaritë respektive të Ledrit dhe Sarës dhe të gjithë po thonë se janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Pas lajmit të ndarjes, dyshja nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në Instagram,

teksa duket se kjo gjë ka ndryshuar.

Nuk ka asnjë reagim tjetër prej tyre, por ky “follow” e ndezi rrjetin.

Ledri Vula, Sara hoxha, Ndarja