Home ShowBizzi “Do ju lë të gjithëve lakuriq”/ Çfarë ndodhi në BBV? Liami ‘kërcënon’...

“Do ju lë të gjithëve lakuriq”/ Çfarë ndodhi në BBV? Liami ‘kërcënon’ banorët (Video)

210

Këtë javë në shtëpinë e “Big Brother VIP3” do të kenë buxhet vetëm grupi që fitoi sfidën e “Freestyle”, Juli, Roza, Egla dhe Liam.

big brother vip albania, bbv, liam

Ky i fundit duket se është nervozuar ditën e sotme dhe ka kërkuar pjesën e tij të buxhetit.

 

Reagimi i tij duket se ka ardhur pasi Julia mbrëmë hodhi të gjitha cigaret në vaskë. Madje i ‘kërcënoi’ banorët se do t’i lërë lakuriq të gjithë.

Liam: O do t’ju lakuriq të gjithëve ju në këtë shtëpi o s’ka. Në kontratë unë s’kam asnjë,… derisa të më jepni ato lekët e buxhetit m’i ktheni mbrapsht të gjitha ato që kam minus…

 

Romeo: Edhe këtu të drejtë ke

Liam: Se t’i besosh shoqërisë nuk qenka gjë e mirë. Më mirë të kontrollosh sesa të besosh.

Julia: Ke ardhur me shoqëri me vete ti këtu?

 

Liam: Më keni mikëpritur, kam ardhur. Pse ja u dhashë. O vëlla i kisha blerë djathë e mish, çfarë nuk kisha blerë për veten time, shkova i bleva cigare për ju.