Home Të Fundit Liami tregon kalvarin e vuajtjeve të jetës së tij ‘Kam qëndruar 1...

Liami tregon kalvarin e vuajtjeve të jetës së tij ‘Kam qëndruar 1 vit e gjysmë në koma…’

107

Një tjetër i ftuar në spektaklin e sotëm të ‘Cherry on Top’ ka qenë dhe Liami, ish-konkurrent i formatit ‘BBV3’.

 

Liami tregon kalvarin e vuajtjeve të jetës së tij 'Kam qëndruar 1 vit e gjysmë në koma...'

Teksa ka komentuar për pjesëmarrjen e tij në format ai ka rrëfyer dhe një histori prekëse të jetës së tij.

 

Liami shprehet se disa vite më parë ka bërë aksident dhe për një vit e gjysmë ai ka qëndruar në koma,

 

ku për këtë gjë nuk kanë qenë në dijeni as familjarët e tij madje as në linjën e jetës që ka përshkruar në ‘BBV’ nuk e ka përmendur.

 

“Në vitin 2014-2016, kam patur një aksident në Gjermani.

 

Duke shkuar për punë futem në autostradë, me një shoqe të punës dhe na mer kamioni përpara dhe unë kam ndejtur një vit e gjysmë në koma.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)