Home Të Fundit Lidhja me balerinin bëri bujë të madhe, Elhaida Dani në një pritje...

Lidhja me balerinin bëri bujë të madhe, Elhaida Dani në një pritje të ëmbël? Ja cfarë thotë vet këngëtarja

16

Elhaida Dani dhe partneri i saj Lediani janë duke shijuar romancën.

 

Lidhja me balerinin bëri bujë të madhe, Elhaida Dani në një pritje të ëmbël? Ja cfarë thotë vet këngëtarja

Edhe pse kanë vendosur që lidhjen ta mbajnë për vete, duke mos ndarë shumë momente me publikun, gjithmonë ka aludime.

Së fundmi, ajo është përballur edhe me aludimet e shtatzënisë.

E pyetur nga “Pushime on Top”, në një prej koncerteve ku ajo ishte pjesëmarrëse, Elhaida i mohoi lajmet se mund të jetë në pritje të ëmbël.

“Nuk jam, nuk jam, nuk jam. Por nëse do vijë momenti, do vijë momenti, do t’jua them me shumë dashuri” –

tha këngëtarja, por më tej nuk pranoi të përgjigjej për pyetjen e radhës: “E keni në plan, e keni diskutuar?”

“Tani nuk do themi aq shumë gjëra, të lutem” – e mbylli ajo pa komentuar më shumë.