Home Të Fundit Luiz Ejlli ‘AKUZON’ Top Channel? I premtuan dicka të madhe, ja cfarë...

Luiz Ejlli ‘AKUZON’ Top Channel? I premtuan dicka të madhe, ja cfarë thotë fituesi i BBV për Top Channel

21

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë nisur pushimet së bashku

 

Luiz Ejlli 'AKUZON' Top Channel? I premtuan dicka të madhe, ja cfarë thotë fituesi i BBV për Top Channel
me nënën e artistit shkodran dhe vajzën e tyre, Luna Mari.

 

Çifti këtë kohë ka qenë shumë aktiv edhe në rrjete sociale, duke zbuluar për publikun se si po kalojnë në Bodrum të Turqisë.

 

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP zbuloi se produksioni i këtij formati ende nuk ia ka dhënë pushimet në Maldive.

 

”Nuk i bëmë Maldivet, se di pse. Ata qofshin”, ka thënë këngëtari në fund të videos.

 

Nuk dihet arsyeja, ndonëse ka kaluar më shumë se një vit që nga mbarimi i BBVA 2.

 

Në ndërkohë, në edicionin e tretë të Big Brother fituese u shpall aktorja Egla Ceno.