Home ShowBizzi Luiz Ejlli bën reagimin e parë pasi u tha se po hetohet...

Luiz Ejlli bën reagimin e parë pasi u tha se po hetohet nga SPAK

42

Ditën e sotme qarkulloi lajmi se këngëtari Luiz Ejlli po hetohet nga SPAK.

Luiz Ejlli

Sipas “Prapaskena”, Luizi kërcënoi zyrtarët e IKMT për një banesë në Shkodër, lajm të cilin mund ta lexoni më të detajuar këtu.

E pas gjithës bujës, Luizi ka bërë reagimin e tij të parë.

Ai ka postuar një video në InstaStory ku shihet mjaft i qeshur, i pranishëm dhe Dj Gimi— duke lënë të kuptohet se lajmi nuk e shqetëson aspak.