Home Të Fundit ‘Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë…’ REAGON këngëtari pas lajmit...

‘Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë…’ REAGON këngëtari pas lajmit të rremë që qarkulloi në media ‘MASHTRUES TE…’

120

Luizi dhe Kiara vazhdojnë ende të jenë një nga çiftet më të ndjekur e më të përfolur të shtypit rozë.

 

'Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë...' REAGON këngëtari pas lajmit të rremë që qarkulloi në media 'MASHTRUES TE...'

Së shpejti ata do të bëhen prindër të një vajze, ndërsa pritja është në ditët e fundit.

 

Mirëpo, ditën e sotme ka qarkulluar lajmi se vajza ka ardhur në jetë teksa është pretenduar se kanë dalë edhe pamjet nga spitali.

'Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë...' REAGON këngëtari pas lajmit të rremë që qarkulloi në media 'MASHTRUES TE...'

Përsa i përket këtij lajmi, natyrisht të rremë, Luizi ka bërë një reagim në rrjetet e tij sociale.

 

Me anë të një postimi në InstaStory, krahas lajmit, këngëtari ka shkruar:

 

“Dhe mqs jemi tek mashtruesit, ky postimi është i rremë, fake”.

 

'Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë...' REAGON këngëtari pas lajmit të rremë që qarkulloi në media 'MASHTRUES TE...'

Gjithashtu, para këtij postimi Luizi kishte ndarë një tjetër rast mashtrimi ku figura e tij ishte përdorur për një “giveaway”.

Shiko fotot:

'Luizi dhe Kiara prindër për herë të parë...' REAGON këngëtari pas lajmit të rremë që qarkulloi në media 'MASHTRUES TE...'