Home Të Fundit ‘Luizi nuk do i flas më kurrë!’ CFARE MUND TI KETE BERE?...

‘Luizi nuk do i flas më kurrë!’ CFARE MUND TI KETE BERE? Efi plas deklaratën e fortë, ja cfarë ka ndodhur mes saj dhe ish fituesit

194

Efi Dhedhes, pas daljes nga ‘Big Brother VIP Albania 2’, ka qenë më e rezervuar.

 

'Luizi nuk do i flas më kurrë!' CFARE MUND TI KETE BERE? Efi plas deklaratën e fortë, ja cfarë ka ndodhur mes saj dhe ish fituesit
Ajo u largua për një periudhë nga ekrani, duke vijuar me biznesin e tatuazheve.

 

Mirëpo së shpejti ajo do të rikthehet në rolin e moderatores në ‘Top Channel’ duke prezantuar një show që ka të bëjë pikërisht me tatuazhet.

 

Për të folur për këtë e për shumë detaje rreth jetës së saj, Efi ishte e ftuar sot në një nga rubrikat e ‘E diell’.

 

Në morinë e pyetjeve, u përmend edhe Luiz Ejlli, fitues i ‘BBV2’.

 

Por Efi u shpreh e prerë se nuk flet më me Luizin, e madje nuk do flasë më kurrë, arsyet të cilat nuk i bëri të ditura.

“Luizit nuk do ti flas kurrë. Arsyeja, se nuk dua”

Mesa duket, përçarja që ndodhi mes tyre brenda shtëpisë së ‘BBV’ vijon e madje nuk pritet një pajtim mes tyre.