Home ShowBizzi Luizi publikon pamje nga shtëpia e re , gjithçka gati

Luizi publikon pamje nga shtëpia e re , gjithçka gati

17

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito po i shijojnë ditët e parë me të voglën e tyre Luna Mari.

Luiz Ejlli

Çifti kanë njoftuar shumë më parë se me ardhjen e vajzës në jetë do të akomodohen në shtëpinë e re, shkruan “Kosovarja”.

Ashtu siç kishin premtuar dhe realizuan, andaj Luizi ka publikuar pamje nga shtëpia ku duket gjithçka gati.

Shikojeni pamjet për me shumë.