Home ShowBizzi “Luna ka 3 orë që qan”/ Kiara kërkon ndihmë, “qan” hallin e...

“Luna ka 3 orë që qan”/ Kiara kërkon ndihmë, “qan” hallin e saj me ndjekësit

28

Kiara ka ndarë me ndjekësit në instagram një hall të saj, teksa këtkon edhe kēshilla.

Kiara Tito, Vajza

Duket se e vogla e saj ka nisur të qajë prej 3 orësh dhe shumë komentues i kanë sugjeruar çfarë të bëjë.

Në storyn pasardhës Kiara ka zbuluar se në fakt

Luna Mari e ka gjetur ilaçin e saj dhe bëhet fjalë për Luizin.

Kiara Tito, Vajza