Home Të Fundit Luna një muajshe, Kiara Tito SHTATEZENE?! Moderatorja e THOTE ME GOJEN E...

Luna një muajshe, Kiara Tito SHTATEZENE?! Moderatorja e THOTE ME GOJEN E SAJ ‘Duam që të jetë sërisht vajzë….’

17

Kiara është ndër emrat më të përfolur në media rozë.

 

Luna një muajshe, Kiara Tito SHTATEZENE?! Moderatorja e THOTE ME GOJEN E SAJ 'Duam që të jetë sërisht vajzë....'

Ajo ka pak kohë që është bërë mami e bukuroshes Luna Mari, dhe ndjekësit kanë edhe një tjetër kureshtje pas kësaj.

Në një ask në Instastory ju bë një pyetje se kur do të bëj bebin e dytë, një djalë, shkruan Kosovarja.

Me modesti Kiara ia kthehu kështu përgjigjen:

“me kismet pas dy vitesh, po si tja bejm qe ne e duam prapë vajze?