Home Të Fundit ‘Lyu veten me benzinë dhe tentoi të…’ TRONDITESE në Tiranë, 63-vjeçari tenton...

‘Lyu veten me benzinë dhe tentoi të…’ TRONDITESE në Tiranë, 63-vjeçari tenton ti japë fund jetës

17

Një 63-vjeçar tentoi të vetëdigjet mesditën e sotme në Tiranë.

 

'Lyu veten me benzinë dhe tentoi të...' TRONDITESE në Tiranë, 63-vjeçari tenton ti japë fund jetës

Policia bëri të ditur se si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Ngjarja ka ndodhur në Unazën e Madhe, në afërsi të Farkës.

Njoftimi i policisë:

Më datë 30.05.2024, rreth orës 12:30, në Unazën e Madhe, krahu lindor me drejtim lëvizje Teg, (në afërsi të Farkës), ka tentuar të vetëdigjet me lëndë djegëse, dyshohet benzinë, shtetasi N. Sh., 63 vjeç.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.