Home Të Fundit Makina bëhen copash me njëra tjetrën, nisen me urgjencë për në spital...

Makina bëhen copash me njëra tjetrën, nisen me urgjencë për në spital 4 MATURANTE! Një djalë e një vajzë…

14

 

Dy automjete që po udhëtonin maturantët janë përplasur kokë më kokë.

 

Makina bëhen copash me njëra tjetrën, nisen me urgjencë për në spital 4 MATURANTE! Një djalë e një vajzë...

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Vlorë. Nga të dhënat paraprake mësohet se në aksident janë plagosur 4 të rinj.

Mendohet shpejtësia që ka shkaktuar aksidentin, të aksidentuar kanë mbetur vetëm dy maturantë, një vajzë dhe një djalë,

në vendin e ngjarjes ka mbërritur dhe policia dhe grupi hetimor për të zbardhur ngjarjen e plotë se si ka ndodhur aksidenti.