Home Të Fundit Marrëdhënia e tyre është për t’u patur ZILI! Romeo flet për Borën...

Marrëdhënia e tyre është për t’u patur ZILI! Romeo flet për Borën ‘E kam motër, më shumë hapem me të se me Donin…’

147

Romeo teksa qëndronte në oborr i ka treguar Heidit se kur ka qenë i vogël u ka kërkuar prindërve të

 

Marrëdhënia e tyre është për t'u patur ZILI! Romeo flet për Borën 'E kam motër, më shumë hapem me të se me Donin...'
kishte edhe një motër, për shkak se ka vetëm dy vëllezër, binjakun e tij Donaldin dhe vëllain e vogël Marion.

Ama tregon se këtë dëshirë ia ka plotësuar Donaldi, pasi partnerja e tij, moderatorja Bora Zemani nuk është vetë një kunatë për Romeon, por e konsideron atë motër.

Romeo: Shpresoj ta ketë mbaruar edhe Bora emisionin. Marrim Borën dhe Donin dhe ikim. Bëhemi një grupë i lezetshëm. Kam përshtypjen që do shkosh shumë mirë me Borën se është “funny”, super gocë.

Unë e kam motër. Gjithë kohës i jam lutur mamit dhe babit të më bëjnë një motër, Doni më solli Borën në shtëpi pastaj. Realisht unë më shumë hapem me Borën sesa me Donaldin.

Pikërisht këtë moment Bora e ka postuar në ‘Instatory’ me mbi shkrimin:

 

“Zemra ime sa më ka marrë malli, mezi pres të të përqafoj”!

Marrëdhënia e tyre është për t'u patur ZILI! Romeo flet për Borën 'E kam motër, më shumë hapem me të se me Donin...'