Home ShowBizzi “Martohemi bashkë…”, i publikuan mesazhet me Romeon, Erjola Doçi zbulon me ne...

“Martohemi bashkë…”, i publikuan mesazhet me Romeon, Erjola Doçi zbulon me ne fund se si qëndron e vërteta

256

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania 3 kanë ndodhur një sërë ngjarjesh, të cilat u komentuan vazhdimisht edhe jashtë këtij formati.

Erjola Doçi, BBV, Romeo, Mesazhet

I tillë ka qenë edhe raporti i Erjola Doçit me Romeo Veshajn, pas një deklarate të bërë nga balerini Graciano Tagani.

 

Pas daljes, ajo ka qenë e ftuar në një emision televiziv, ku i ka thënë të gjitha.

Prezantuesi i këtij emisioni, Ronaldo Sharka, i ka prezantuar disa biseda, të cilat ajo i ka hedhur poshtë.

Erjola Doçi, BBV, Romeo, Mesazhet

Ajo thekson se këto nuk janë të vërteta dhe se atë çfarë ka pasur e ka thënë në këtë reality shou.

Romeo nga ana tjetër po shijon një romancë dashurie me Heidi Bacin, me të cilën u njoh në këtë format.

Erjola Doçi, BBV, Romeo, Mesazhet
Përveç tyre, në finale kanë shkuar: Julian Deda, Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi.