Home Të Fundit MARTOHET Olsi Bylyku? Aktori i humorit SHTANG me deklaratën e papritur ‘Ne...

MARTOHET Olsi Bylyku? Aktori i humorit SHTANG me deklaratën e papritur ‘Ne sot martohemi….’

212

Aktori si dhe sëfundmi këngëtari Olsi Bylyku është një nga personazhet më të përfolur të shtypit rozë.

 

MARTOHET Olsi Bylyku? Aktori i humorit SHTANG me deklaratën e papritur 'Ne sot martohemi....'

Pas ndarjes së bujshme me Egli Takon dhe konkurimit në Big Brother,

 

Olsi është shkëputur disi nga karriera e tij duke shijuar totalisht pushimet.

 

Gjatë kësaj të enjte Bylyku ka postuar në ‘Instagramin’ e tij një fotografi,

 

ku krahas urimit të vetes për 26-vjetor, ai deklaron publikisht ‘martesën e tij’.

 

Bëhet fjalë për një dhuratë që Olsi ja ka bërë vetes në ditëlindjen e tij.

 

“Ti ndoshta nuk e di,por kam shume vite qe flej ne mendje me ty pavarsisht se sot per 26 vjetor po martohemi”, shkruan aktori në postimin e tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)