Home Të Fundit ‘Me babin për herë të…’ SA BUKUR! Arbër Hajdari publikon foton me...

‘Me babin për herë të…’ SA BUKUR! Arbër Hajdari publikon foton me të bijën në plazh, ja sa qenka RRITUR AJO!

116

Arbër Hajdari dhe vogëlushja e tij kanë nisur plazhin këto ditë të ngrohta maji.

 

'Me babin për herë të...' SA BUKUR! Arbër Hajdari publikon foton me të bijën në plazh, ja sa qenka RRITUR AJO!
Opinionisti i Big Brother, ka ndarë një foto në rrjetet sociale teksa shihen me të bijën në krahë.

“Me babin, për herë të parë në det”, shkruan ai në diçiturë.

'Me babin për herë të...' SA BUKUR! Arbër Hajdari publikon foton me të bijën në plazh, ja sa qenka RRITUR AJO!