Home ShowBizzi Me bikini duke gatuar në kuzhinë, Dea Mishel na i tregon te...

Me bikini duke gatuar në kuzhinë, Dea Mishel na i tregon te gjitha me fotot e fundit…

15

Modelja dhe influencuesja Dea Mishel ka shkaktuar një tronditje të madhe në rrjetet sociale me një seri fotografish të reja, ku shfaqet e veshur me bikini të zeza dhe xhinse të shkurtra.

Dea Mishel

Në këto imazhe, ajo është e vendosur në kuzhinë, duke gatuar, duke krijuar një kontrast të papritur midis ambientit tradicional të kuzhinës dhe veshjes së saj të ndryshme.

Pozat e Dea Mishel janë tepër provokuese, duke zbuluar me qëllim linjat e saj të bukura dhe formën e trupit të përkryer.

Kjo këndvështrim i papritur nga modelja e njohur ka bërë që ndjekësit e saj të reagojnë me komente të ndryshme, duke lënë të kuptohet se fotot janë pritur me entuziazëm të madh.

 

Kjo ngjarje vjen pas një periudheje të vështirë për Dea Mishel, pas një ndërhyrjeje kirurgjikale që ajo ka përjetuar disa javë më parë.

Megjithatë, duke shikuar fotot e reja, duket se ajo është në formë të shkëlqyer dhe të gatshme për të vazhduar aventurat e saj në botën e modës dhe influencës së rrjeteve sociale.

Shiko fotot:

Dea Mishel

Dea Mishel