Home Të Fundit ‘Me cfarë do na MASHTRONI sonte…’ Ndjekësit te lodhur prej tyre, ‘SHPERTHEJNE’...

‘Me cfarë do na MASHTRONI sonte…’ Ndjekësit te lodhur prej tyre, ‘SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)

303

Mbrëmjen e sotme na pret “Prime” i mbushur me plot dinamika të ndodhura në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania” ditët e fundit.

'Me cfarë do na MASHTRONI sonte...' Ndjekësit te lodhur prej tyre, 'SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)
Gjithashtu sot do të mësohet se kush do të lërë garën për 100 mijë euro mes Eglës, Ilnisës dhe Meritonit.

 

Një postim në Instagram ka bërë pak më parë edhe prezantuesi i “Big Brother VIP Albania”, Ledion Liço.

 

“Ju pres sonte në “Big Brother VIP“”, shkruan ai.

 

Mirëpo ajo çfarë ka marrë më shumë vëmendjen janë komentet negative të ndjekësve.

 

Sipas tyre, zarfi i zi është zhvlerësuar, duke i përmendur Ledionit videon virale të Egla Cenos,

e cila u pa duke shëtitur rrugëve të Tiranës pas daljes nga BBV.

'Me cfarë do na MASHTRONI sonte...' Ndjekësit te lodhur prej tyre, 'SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)

'Me cfarë do na MASHTRONI sonte...' Ndjekësit te lodhur prej tyre, 'SHPERTHEJNE’ në postimin e Ledionit! (FOTO)