Home ShowBizzi Më e dashuruar se kurrë Diola Dosti i ben dedikimin e embel...

Më e dashuruar se kurrë Diola Dosti i ben dedikimin e embel partnerit: Vendi im i preferuar jane kra…

21

Për ish banoren e BBVA2 Diola Dosti dhe partnerin e saj Erolld Belegu duket se pushimet nuk kanë të mbaruar.

Diola Dosti

Së fundmi pas udhëtimit në Bali, këtë herë çifti ka zgjedhur si destinacion për të pushuar,

Maldivet, ku dhe fotot krah njëri-tjetrit nuk kanë munguar.

“Vendi im i preferuar? Në krahët e tij”, shkruan Diola në foton e publikuar në Insta Story.

Diola Dosti