Home ShowBizzi Me fustan transparent dhe lëvizje sensuale, Xhensila Myrtezaj i nxjerr te gjitha...

Me fustan transparent dhe lëvizje sensuale, Xhensila Myrtezaj i nxjerr te gjitha ne koncert…

21

Xhensila Myrtezaj, një ndër emrat më të njohur në skenën muzikore shqiptare, ka arritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me paraqitjen e saj të fundit gjatë një performance.

Xhensila Myrtezaj, Koncert

Këngëtarja i ka dhënë një ton të ri definicionit të performancës “live” me një shfaqje që ka lënë pak vend për imagjinatën.

Veshur me një fund të gjatë dhe paksa transparent, Xhensila ka bërë që temperatura të ngrihen në koncert.

Ndërsa në këtë video që po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale, mund të shihen qartë të brendshmet dhe format e saj trupore.

Xhensila Myrtezaj, Koncert

Performanca, e cila është cilësuar si sensuale dhe provokuese, ka shkaktuar një valë fishkëllimash dhe brohoritjesh nga pjesëmarrësit që ishin të pranishëm për të dëgjuar dhe parë nga afër artisten.

Megjithatë, në rrjetet sociale, jo të gjithë janë treguar po aq mbështetës. Videoja ka nxitur një mori reagimesh ndër të cilat bie në sy një numër i konsiderueshëm komentesh negative.Xhensila Myrtezaj, Koncert