Home Të Fundit Më i lumtur se kurrë më parë! Dijonis Biba shpallet FITUES i...

Më i lumtur se kurrë më parë! Dijonis Biba shpallet FITUES i Ferma Vip/ Sipas jush, a e meritonte?

19

Mbrëmjen e djeshme, në Vizion Plus, u mbajt finalja e madhe e “Ferma Vip”. Dijonis Biba,

 

Më i lumtur se kurrë më parë! Dijonis Biba shpallet FITUES i Ferma Vip/ Sipas jush, a e meritonte?
u shpall fitues i edicionit e parë të “Ferma VIP”.

Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim,

ku publiku përcaktoi si fitues Dijonisin.

Gjashtë fermerët, të cilët prekën finalen e madhe ishin: Baby G, Ditea Berisha, Dijonis Biba,

Renis Gjoka, Florian Agalliu dhe Çiljeta Xhilaga.