Home ShowBizzi “Më janë shpifur lidhjet në BBV”/ Ish-finalisti i nxjerr ‘bojen’ Heidit:...

“Më janë shpifur lidhjet në BBV”/ Ish-finalisti i nxjerr ‘bojen’ Heidit: Më duket një narciste, vajzat që vijnë nga Italia…

114

Ish-finalisti i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Krist Aliaj, ishte ditën e sotme i ftuar në emisionin “Fan Club”, në Top Channel.

Krist Dragot, BBV, Heidi, Vajzat nga Italia

Kristi ka komentuar romancën mes Romeo Veshajt dhe Heidi Bacit, duke thënë se nuk beson te kjo lidhje dashurie. Madje u shpreh se i duket sikur është i vetmi që i janë shpifur romancat brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

 

“Jam i vetmi apo mua më janë shpifur romancat. Big Brother VIP bashkohet me situatat e Për’puthen. Nuk besoj te lidha e Heidit dhe Romeos, është bërë makineri.

Krist Dragot, BBV, Heidi, Vajzat nga Italia

Për mua Heidi më duket një narciste e frikshme që nuk ka lidhje me Romeon. Meshkujt e këtij edicioni janë shumë viktimë, në naivitet e madje edhe në fizik më duken viktimë.

Unë shikoj një italo-shqiptarizëm, këto vajzat që vijnë nga Italia bëhenë më skuthe”, u shpreh ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri.