Home Të Fundit ‘Më ke ‘BORXH’ 500 euro…’ Meri Shehu përplaset me ish banorin e...

‘Më ke ‘BORXH’ 500 euro…’ Meri Shehu përplaset me ish banorin e BBVA, i kërkon publikisht lekët në mes të emisionit

21

 

Mbrëmjen e djeshme është transmetuar puntata e radhës e emisionit “Top Arena”.

 

'Më ke 'BORXH' 500 euro...' Meri Shehu përplaset me ish banorin e BBVA, i kërkon publikisht lekët në mes të emisionit

Kjo pjesë ka nisur me batuta dhe ‘ngacmime’, ku në studio u fol për gjithçka ‘përveç sportit’.

 

Ndër të ftuarit e mbrëmjes së djeshme, ishte edhe ish-banori i “Big Brother VIP3”, Fation Kuqari.

'Më ke 'BORXH' 500 euro...' Meri Shehu përplaset me ish banorin e BBVA, i kërkon publikisht lekët në mes të emisionit

Ky i fundit nuk ka shpëtuar pa një ‘ngacmim’ nga astrologia e njohur, Meri Shehu, e cila i tha se tha:

“I fitova 500 euro dhe iku, më shkau!”.