Home ShowBizzi “Me lekët e Big Brother do të shlyente borxhet e ko…”, Stresi...

“Me lekët e Big Brother do të shlyente borxhet e ko…”, Stresi më akuza të rënda ndaj Vedat Bajramit

137

Fituesi i ‘Big Brother VIP Kosova’, Stresi ka reaguar pasi Meritoni ka sharë banorët në Big Brother VIP Albania ku ky i fundit po merr pjesë.

Big Brother Vip Kosova, Stresi, Vedat Bajrami, Borxhet

Ai ka kërkuar që Meritoni të largohet më zarf të zi.

Gjatë kësaj deklarate, Stresi ka thënë që ishte i vetmi që ka merituar fitoren e formatit ku kishte marrë pjesë.

Ai ka përmendur edhe Vedat Bajramin, me të cilin kishin mbetur të fundit në garë.

“Pse kush do ta fitonte Vedati, që më borxhe që ka në Prishtinë të kokainës të fitonte lekët e Big Brother dhe të shlyente borxhet e kokainës që ka në Prishtinë”, ka thënë ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ICONSTYLE (@iconstyle_al)