Home Të Fundit Me Lunën në krahë, Luiz Ejlli ka dicka shumë të bukur për...

Me Lunën në krahë, Luiz Ejlli ka dicka shumë të bukur për të thënë për të gjithë! Ja cfarë fjalësh të ndjera i…

25

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito u bënë prindër për here të parë disa javë më parë, pasi erdhi në jetë e vogla e tyre, Luna Mari Ejlli.

 

Me Lunën në krahë, Luiz Ejlli ka dicka shumë të bukur për të thënë për të gjithë! Ja cfarë fjalësh të ndjera i...

Çifti nuk hezituan të publikonin foto të vogëlushes që në ditët e para, duke marrë urime pafund nga miqtë, të afërmit, si dhe ndjekësit.

 

Sot këngëtari ka ndarë me ndjekësit një foto, ku shfaqet duke mbajtur në krahë pikërisht Lunën e vogël.

 

“Nëse do të mund të shihnit atë që unë shoh, atëherë ju jeni përgjigjja e lutjeve të mia.”,

ka shkruar ai krahas fotos së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)