Home Të Fundit ‘Më mirë mos t’më kishe cu në finale se po ma nxjerrë...

‘Më mirë mos t’më kishe cu në finale se po ma nxjerrë nga hundët…’ Romeo DEBATON keq me Eglën ‘Je fallco o njeri…’

124

Debatet mes Romeo Veshajt dhe Egla Cenos duket se nuk kanë fund në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

 

'Më mirë mos t'më kishe cu në finale se po ma nxjerrë nga hundët...' Romeo DEBATON keq me Eglën 'Je fallco o njeri...'

Aktori duket se është nxehur mbrëmë me Eglën, të cilës në një moment iu drejtua

 

duke i thënë se ‘është bërë e pafytyrë fare’.

 

“Je bërë e pafytyrë fare, njeri fals që ecën në majë të gishtave në falsitetin tënd.

 

Copa e falses, na e ka shpif. Tregon bukëshkalurin ajo, kam luftuar nga dita 1 për fytyrën e saj.

Njeri i paqëndrueshëm. Si nuk i vjen zor asaj gruaje”, i tha Romeo aktores.

 

Ndërkohë teksa po bisedonte me partneren e tij, Heidi Baci, Veshaj shprehet se më mirë të mos e kishte çuar në finale.

 

“Më mirë të mos e kishte bërë atë zgjedhjen se po më del nga hundët. Po më del nga hundët. Finalja po më del nga hundët”, thoshte Romeo.