Home ShowBizzi Më pak se 24 orë që doli, këta janë emrat e banorëve...

Më pak se 24 orë që doli, këta janë emrat e banorëve që Ilnisa çon në finale

316

Mbrëmjen e djeshme, Ilnisa Agolli ishte e eliminuara nga formati i Big Brother Vip.

te fundit, big brother vip albania, bbv, ilnisa, finalistat
Ditën e sotme ajo ishte e ftuar në “Fan Club BBV”, teksa foli rreth rrugëtimit të saj në shtëpi.

E pyetur se kë sheh ajo në finale, Ilnisa përmendi 4 emra,

të cilët sipas saj janë: Meritoni, Romeo, Juli dhe Egla.

Padiskutim këto emra përveç Meritonit na surprizuan, për faktin se ajo me asnjërin prej tyre nuk ka pasur raporte të mira.