Home tvshow “Më përqafohesh e më puthesh me…”/ E la vetëm pasi u eliminua,...

“Më përqafohesh e më puthesh me…”/ E la vetëm pasi u eliminua, Ilnisa i dërgon mesazh në shtëpi Meritonit, këngëtari be deklaraten e papritur! (Video)

124

“Big Love” është rikthyer edhe këtë edicion të “Big Brother Vip”,

“Më përqafohesh e më puthesh me…”/ E la vetëm pasi u eliminua, Ilnisa i dërgon mesazh në shtëpi Meritonit, këngëtari be deklaraten e papritur! (Video)

duke ju mundësuar t’i dërgoni dhurata dhe mesazhe banorëve tuaj të preferuar.

Banorët brenda shtëpisë kanë mundur të lexojnë disa nga këto mesazhe ditën e sotme,

 

dhe një prej tyre, që ra më në sy, ishte mesazhi që Ilnisa i kishte dërguar Meritonit.

“Këto ditë po fle pak. Por dua të dish që jam aty dhe ti je me mua. Edhe parfumin tënd e kam me vete. Më përqafohesh e më puthesh, aq sa dhe shumë më mungon. Mos harro se loja e shahut nuk do lëvizje spontane. Anaisi sot ka ditëlindjen, mbush 11 vjeç.”– ishte mesazhi i Ilnisës.

 

“Urime Anaisit, edhe 100! Ishallah jemi të gjithë bashkë. Ti je njeriu më i rëndësishëm për mua, më ka marrë malli shumë, për erën të nde që të puth, je fryma ime! Faleminderit!”– u përgjigj Meritoni.