Home Të Fundit Me Sarën apo ajo, Ledri Vula E VULOS KETE MUHABET! Ja si...

Me Sarën apo ajo, Ledri Vula E VULOS KETE MUHABET! Ja si i përgjigjet pyetjes nëse është single apo jo

20

Ledri Vula është një nga reperët më të dashur e të përfolur të estradës dhe jeta personale e tij është gjithmonë në fokus.

 

Me Sarën apo ajo, Ledri Vula E VULOS KETE MUHABET! Ja si i përgjigjet pyetjes nëse është single apo jo
Për javë të tëra, flitet në medie se ai dhe Sara Hoxha mund të jenë ndarë, por që nuk ka pasur konfirmim zyrtar nga ana e tyre.

Së fundmi, në festivalin South Outdor Fest ku ai mori pjesë, Ledri ‘u ngacmua’ duke u pyetur nëse ishte ‘single’.

Pyetja, siç tha gazetarja ishte nga një grup i vajzave që ishin të pranishme aty.

Me Sarën apo ajo, Ledri Vula E VULOS KETE MUHABET! Ja si i përgjigjet pyetjes nëse është single apo jo
“Kisha një grup të gocave që më thoshin pyete pak Ledrin a është single, a po jo”, e pyeti ajo reperin e njohur.

Ledri më pas dha një përgjigje që shumë pak e pritën.

“Hajde le të më pyesin vet, po i pres atje”, ishte përgjigjja e tij.

Videoja e publikuar në rrjetin social Instagram, po bën xhiron me të madhe.