Home ShowBizzi Më shpejt nga sa mendonit, zbulohet data e finales së madhe të...

Më shpejt nga sa mendonit, zbulohet data e finales së madhe të “Ferma VIP”

20

Rrugëtimit të fermerëve mesa duket po i vjen fundi.

Ferma Vip, Finalja

Në datën 12 qershor do të jetë finalja e madhe e “Ferma VIP”.

Këtë gjë e konfirmoj moderatorja Fjoralba Ponari në spektaklin e sotëm.

Në garë janë edhe 8 konkurrentë, ndërsa 2 prej tyre priten të eliminohen javën e ardhshme.

Vetëm 6 prej tyre do të prekin finalen dhe do të “luftojnë” për çmimin e madh 100 mijë euro.