Home ShowBizzi ‘Më tradhëtoi, e kam traumë…’ Gerti thyen heshtjen, I NXJERRE BOJEN Saides,...

‘Më tradhëtoi, e kam traumë…’ Gerti thyen heshtjen, I NXJERRE BOJEN Saides, tregon të vërtetën e ndarjes së tyre

33

Ky edicion i programit të dashurisë Për’puthen pati plot ngjarje që bën bujë në shtypin rozë.

Saide, Gerti, Perputhen

Një prej tyre ishte dhe fejesa e Gertit me Saiden e cila u bë live në emision.

Por nuk kaloi shumë kohë dhe çifti fshiu të gjitha postimet që kishin me njëri tjetrin.

 

Pas aludimeve nga miqtë e të afërmit e çiftit asnjëri prej dyshes nuk reagoi.

Por gjatë mesditës së sotme në një program televiziv në një lidhje me skype ka qënë Gerti ai që ka thyer heshtjen.

 

Ish konkurenti i Përputhen është shprehur se për të ishte një traum tradhëtia e Saides, arsyet për të cilat ai preferoi të mos i komentonte.

Pjesë nga biseda:

Moderatorja: Të kanë tradhëtuar?

 

Gerti: Po më kanë tradhëtuar

Moderatori: Nën moshën 25?

Gerti: Mbi 25 vjeç

 

Moderatori: Do ta falje tradhëtinë?

Gerti: Unë tani e kam kuptuar çfarë është tradhëtia, më mirë më thuaj që nuk dua se sa të më bësh atë traum.

Për më tepër ndiqni videon: