Home Të Fundit Me trëndafil tek b… Jori Delli i vë ‘FLAKEN’ rrjetit me fotot...

Me trëndafil tek b… Jori Delli i vë ‘FLAKEN’ rrjetit me fotot e fundit me bikini, modelja shfaqet më JOSHESE se kurrë më parë

17

Ish-banorja e Big Brother, Jori Delli, ka ndarë së fundmi disa fotografi të mrekullueshme me ndjekësit e saj,

 

Me trëndafil tek b... Jori Delli i vë 'FLAKEN' rrjetit me fotot e fundit me bikini, modelja shfaqet më JOSHESE se kurrë më parë
duke treguar figurën e saj mahnitëse në bikini gjatë pushimeve.

Jori, e njohur për bukurinë e saj natyrale, ka mahnitur gjithmonë me pamjen dhe elegancën e saj, por këto

fotografi të fundit kanë ngritur standardin edhe më lart.

Në imazhet e publikuara, Jori ka veshur një palë bikini të zeza me pika të bardha, një zgjedhje që e bën atë të duket edhe më simpatike.

Ky dizajn klasik dhe i thjeshtë bie në sy dhe nxjerr në pah linjat e saj të përsosura trupore.

 

Me trëndafil tek b... Jori Delli i vë 'FLAKEN' rrjetit me fotot e fundit me bikini, modelja shfaqet më JOSHESE se kurrë më parë

Fotografitë e Jorit gjatë pushimeve të saj jo vetëm që kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente pozitive, por gjithashtu kanë frymëzuar shumë nga ndjekësit e saj për të ndjekur një stil jetese të shëndetshëm.

Fjala “pushime” merr një dimension të ri kur sheh bukurinë natyrale të Jorit, e cila qëndron si një shembull i vërtetë i harmonisë ndërmjet mirëqenies fizike dhe shpirtërore.

Me trëndafil tek b... Jori Delli i vë 'FLAKEN' rrjetit me fotot e fundit me bikini, modelja shfaqet më JOSHESE se kurrë më parë