Home Të Fundit Media në zi/ Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare gazetari i njohur (Emri+Foto)

Media në zi/ Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare gazetari i njohur (Emri+Foto)

21

Ndahet nga jeta në moshën 57-vjeçare kryeredaktori i gazetës “Panorama”, Aristir Lumezi.

 

Media në zi/ Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare gazetari i njohur (Emri+Foto)
Lumezi ndërroi jetë pas një sëmundje të rëndë nga e cila vuante kohët e fundit.

 

Gazetari Aristir Lumezi kishte një eksperiencë prej më shumë se dy dekada në media.

 

Media në zi/ Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare gazetari i njohur (Emri+Foto)

‘Panorama Group’ dhe ‘Focus Media’ i shprehin ngushëllime familjarëve dhe të afërmve për humbjen e njeriut të dashur.