Home ShowBizzi Melisën e tradhëton fustani, shfaq më shume se çka duhet dhe i...

Melisën e tradhëton fustani, shfaq më shume se çka duhet dhe i del…

18

Melisa para pak minutave ka lajmëruar se një këngë e re po vjen….

Melisa Lleshi, Veshja

Këngëtarja e njohur ka ndër një pjesë të videoklipit,

fustani që ka zgjedhur duket se e tradhtoj atë duke treguar më shumë se që duhet nga trupi.

Melisa Lleshi, Veshja

Kjo video u pëlqye dhe u komentua pafund nga një audiencë e madhe e njerëzve.

Si e komentoni këtë veshje?

Melisa Lleshi, Veshja